KONST / Oljemålningar / Oljemålning 17067070
nr 1706 7070
Oscar Brentzell
(1896-1966), Sverige
Oljemålning, Signerad. Olja på duk: 35x42 cm, yttermått inklusive ram: 50x59 cm
Oscar Brentzell, svensk bildkonstnär född 1896, död 1966.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 2 juni 2025
kl 20:38:00
31/5 20:49:28
Oscar Brentzell
Läs mer om Oscar Brentzell